ej i po co tyle tego płaczu?! Po to żeby potem mieli satyskakcje z naszego płaczu na forum?
Wygramy jutro z Zagłębiem, awansujemy na 2 miejsce i będzie okej

Panowie i Panie to jest forum Wisły, a nie płaczu nad cudami które pomagają Legii.
P.S. karnego oczywiście nie było, ale i tak Witkowski dał 2 bramki chyba zokacji tego że to był jego 100 mecz w ekstraKLASIE