Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Cerber
Junior Member
Od: 10.2006
Offline
#
6609
20.11.2010, 08:49
W tym sezonie wszystko wygląda jak pod Legł... Legię. Cuda się dzieją!
jak do tej pory: jeden dobry mecz z Lechem.
I wystarczy na 3 miejsce w tabeli!
Cerber
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cerber
Znajdź inne posty napisane przez Cerber