Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Cerber
Junior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6609
Stary 20.11.2010, 08:49
W tym sezonie wszystko wygląda jak pod Legł... Legię. Cuda się dzieją!

jak do tej pory: jeden dobry mecz z Lechem.

I wystarczy na 3 miejsce w tabeli!
Odpowiedz cytując