Fakt faktem ze bramkarz Arki byl autorem 2 bramek dla Legii i to on powinien byc w sedziowskim protokole jako strzelec bramkek. Odnosnie karnego dla Wisly, nawet telewizyjne powtorki nie sa w stanie jednoznacznie okreslic czy Kirm byl faulowany czy nie. Nie trafia do mnie argument ze bramkarz warszawskiej Legii pierw musnal pilke a dopiero potem (ewentualnie) Kirma z jadnego jasnego powodu: jego musniecie bylo tak delitkatne i subtelne ze Kirm moglby z latwoscia podac albo uderzyc na bramke. Po drugie karny dla Wisly byl przy stanie 2:0 dla nas, wiec ciezko mowic ze karny - nawet nieprawidlowy - wypaczyl wynik meczu. Z Arka, natomiast, graliscie piach, Arka grala dobrze a sedzia dyktuje Wam karnego z kapelusza. Zeby byla jasnosc: nie insynuje i nie sureguje ze sedzia z Dalekiego Wschodu specjalnie Wam pomogl, ciezko jest uwierzyc zeby uklady siegaly az Japonii. Po prostu krew czlowieka zalewa kiedy Chavez za nadepniecie rywala zostaje zawieszony na dwa mecze a Komorowski unika jakiejkolwiek kary za faul wyprostowana noga na Kirmie na wysokosci piszczela. Co ten czlowiek musi zrobic zeby dostac kare - urwac komus noge? I zeby bylo smieszniej ten faul nastapil w meczu w ktorym tenze Komorowski nie powinien byl wystapic z powodu nieprzepisowego zachowania w poprzednich meczach. A Borysiuk, przez ktorego Boguski do dzis nie moze dojsc do siebie?
P.S.1. Rozumiem ze sciagamy sedziow z innych krajow, ale, na Boga, czemu nie sa oni lepsi niz Polacy (co chyba nie jest takie trudne)? Przeciez liniowy powinien widziec jak Radovic pilkarzem Arki wyciera murawe.
P.S.2. Zachowanie pilkarza Arki wyjatkowo glupie i nieodpowiedzialne.