Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6605
Stary 20.11.2010, 04:48
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Powiem tylko ze piwo smakuje o wiele lepiej czytajac placze tutaj na forum Obiektywizm pelna geba, ale rozumiem bo to forum Wisly Ogarnijcie sie panowie i panie... Robicie z igly widly

10 stron placzu o nurkowaniu Radovica 3 Punkty i to sie liczy Karny z dupy, Arka sama ladowala sobie bramki i dawala dupy 1 na 1... sedzia w tym ich nie wyreczal

PS: Witkowski...nie no szkoda slow
Fakt faktem ze bramkarz Arki byl autorem 2 bramek dla Legii i to on powinien byc w sedziowskim protokole jako strzelec bramkek. Odnosnie karnego dla Wisly, nawet telewizyjne powtorki nie sa w stanie jednoznacznie okreslic czy Kirm byl faulowany czy nie. Nie trafia do mnie argument ze bramkarz warszawskiej Legii pierw musnal pilke a dopiero potem (ewentualnie) Kirma z jadnego jasnego powodu: jego musniecie bylo tak delitkatne i subtelne ze Kirm moglby z latwoscia podac albo uderzyc na bramke. Po drugie karny dla Wisly byl przy stanie 2:0 dla nas, wiec ciezko mowic ze karny - nawet nieprawidlowy - wypaczyl wynik meczu. Z Arka, natomiast, graliscie piach, Arka grala dobrze a sedzia dyktuje Wam karnego z kapelusza. Zeby byla jasnosc: nie insynuje i nie sureguje ze sedzia z Dalekiego Wschodu specjalnie Wam pomogl, ciezko jest uwierzyc zeby uklady siegaly az Japonii. Po prostu krew czlowieka zalewa kiedy Chavez za nadepniecie rywala zostaje zawieszony na dwa mecze a Komorowski unika jakiejkolwiek kary za faul wyprostowana noga na Kirmie na wysokosci piszczela. Co ten czlowiek musi zrobic zeby dostac kare - urwac komus noge? I zeby bylo smieszniej ten faul nastapil w meczu w ktorym tenze Komorowski nie powinien byl wystapic z powodu nieprzepisowego zachowania w poprzednich meczach. A Borysiuk, przez ktorego Boguski do dzis nie moze dojsc do siebie?

P.S.1. Rozumiem ze sciagamy sedziow z innych krajow, ale, na Boga, czemu nie sa oni lepsi niz Polacy (co chyba nie jest takie trudne)? Przeciez liniowy powinien widziec jak Radovic pilkarzem Arki wyciera murawe.
P.S.2. Zachowanie pilkarza Arki wyjatkowo glupie i nieodpowiedzialne.
Ostatnio edytowane przez RAF : 20.11.2010 o godz. 04:54.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując