|
A ja bym zorganizował konkurs na przyszłoroczne stroje pierwszej drużyny, gdzie każdy kibic mógłby zaprojektować strój domowy i wyjazdowy, a najlepszy projekt byłby wybrany na koszulki na nowy sezon. Jak oczywiście spełnią obietnicę odnośnie strojów dedykowanych. Niech zarząd weźmie się za robotę.
|