Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1462
Stary 20.11.2010, 01:47
A ja bym zorganizował konkurs na przyszłoroczne stroje pierwszej drużyny, gdzie każdy kibic mógłby zaprojektować strój domowy i wyjazdowy, a najlepszy projekt byłby wybrany na koszulki na nowy sezon. Jak oczywiście spełnią obietnicę odnośnie strojów dedykowanych. Niech zarząd weźmie się za robotę.
Odpowiedz cytując