kpn napisał(a):

|
Chłopaku nie chce siać tutaj fermentu , ale akurat Rado kładzie sie nawet jak wiatr zawieje
|
Chłopaku mam przyjemność oglądać mecze Legii od x lat, a mecze Legii z udziałem Rado od samego początku i stwierdzam, że wiem lepiej. Kładł się najbardziej po pierwszym sezonie do tego sezonu. Jest ewidentna poprawa. Albo się ją widzi albo jedzie na stereotypach.