Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6588
Stary 19.11.2010, 23:40
kpn napisał(a):Wyświetl post
Chłopaku nie chce siać tutaj fermentu , ale akurat Rado kładzie sie nawet jak wiatr zawieje
Chłopaku mam przyjemność oglądać mecze Legii od x lat, a mecze Legii z udziałem Rado od samego początku i stwierdzam, że wiem lepiej. Kładł się najbardziej po pierwszym sezonie do tego sezonu. Jest ewidentna poprawa. Albo się ją widzi albo jedzie na stereotypach.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując