Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
bloger
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
19323
19.11.2010, 23:36
Ok dzięki Pany!. A tak generalnie co myślicie o blogu? Co prawda nie aktualizowany był bo miałem problemy z netem ale mam zamiar pisać na bierząco.
Hej hoo! Blog
Wisła Kraków
by się czytało!
bloger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bloger
Znajdź inne posty napisane przez bloger