Wyświetl pojedynczy post
bloger
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19323
Stary 19.11.2010, 23:36
Ok dzięki Pany!. A tak generalnie co myślicie o blogu? Co prawda nie aktualizowany był bo miałem problemy z netem ale mam zamiar pisać na bierząco.
Hej hoo! Blog Wisła Kraków by się czytało!
Odpowiedz cytując