Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6543
Stary 19.11.2010, 22:05
gigant napisał(a):Wyświetl post
To akurat Przytuła powiedział bardziej jako ironię, przynajmniej ja tak to odebrałem.

Ten bramkarz o twarzy Kurskiego, mam nadzieję na zawsze przejał "bronienie" naszego Mario.
Też odebrałem to jako ironię. Zresztą akurat dzisiaj komentarz był obiektywny. Może nie wyżyny elokwencji ale przynajmniej bez faworyzowania kogokolwiek.

Taki mały ps. moja żona którą zmusiłem do (chwilowego)) oglądania meczu - zobaczyła xxxx i zadała pytanie: Kto to jest taki dziwny z Legii? ja się pytam : Który? Odpowiedź: No taki jeden z Legii wygląda jak mumin. Ja: Jak mumin? To pewnie Radovic? Odp: Taaak Radovic ))))))))
Odpowiedz cytując