gigant napisał(a):

To akurat Przytuła powiedział bardziej jako ironię, przynajmniej ja tak to odebrałem.
Ten bramkarz o twarzy Kurskiego, mam nadzieję na zawsze przejał "bronienie" naszego Mario.
|
Też odebrałem to jako ironię. Zresztą akurat dzisiaj komentarz był obiektywny. Może nie wyżyny elokwencji ale przynajmniej bez faworyzowania kogokolwiek.
Taki mały ps. moja żona którą zmusiłem do (chwilowego)) oglądania meczu - zobaczyła xxxx i zadała pytanie: Kto to jest taki dziwny z Legii? ja się pytam : Który? Odpowiedź: No taki jeden z Legii wygląda jak mumin. Ja: Jak mumin? To pewnie Radovic? Odp: Taaak Radovic ))))))))
