Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6524
Stary 19.11.2010, 21:56
Mahazel888 napisał(a):Wyświetl post
"...a teraz powinna być żółta kartka. Ale OK nie ma jej" . Panowie komentatorzy jak Dariusz Sz. nie czają sie nawet komu kibicują. Darek to przynajmniej orgazmy przezywa przy wiszących koło dupy Barcelonach i Menczesterach czy innych Milanach , ale ci to powinni się hamować trochę jak komentują mecz dwóch, jakby na to nie patrzeć polskich drużyny.
To akurat Przytuła powiedział bardziej jako ironię, przynajmniej ja tak to odebrałem.

Ten bramkarz o twarzy Kurskiego, mam nadzieję na zawsze przejał "bronienie" naszego Mario.
Odpowiedz cytując