Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6519
Stary 19.11.2010, 21:53
nie no bez jaj Panowie, Legia gra piach, ale kto mogl sie spodziewac, ze z Arka zagraja jeszcze wiekszy piach. 1.80 na Legie w tym meczu to by byla lekka kpina. To tak jakby w niedziele na nas dac podobna stawke
Odpowiedz cytując