Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
6519
19.11.2010, 21:53
nie no bez jaj Panowie, Legia gra piach, ale kto mogl sie spodziewac, ze z Arka zagraja jeszcze wiekszy piach. 1.80 na Legie w tym meczu to by byla lekka kpina. To tak jakby w niedziele na nas dac podobna stawke
Emenems81
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Emenems81