flamengista napisał(a):

Astiz fauluje:
"Teraz powinna być żółta kartka. Ok, nie ma"
Ten sędzia jest przegość. Oczywiście zaraz Legioniści zaczną wypisywać, że po prostu los im wrócił to, co zabrał na Reymonta...
|
W sumie to ma jakiś sens, przyjedzie taka ciapa na 3 mecze, wezmie co ma wziac i zniknie. Idealna taktyka PZPN, z Japonii przeciez za daleko do Wrocławia
