Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6518
Stary 19.11.2010, 21:52
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Astiz fauluje:

"Teraz powinna być żółta kartka. Ok, nie ma"

Ten sędzia jest przegość. Oczywiście zaraz Legioniści zaczną wypisywać, że po prostu los im wrócił to, co zabrał na Reymonta...
W sumie to ma jakiś sens, przyjedzie taka ciapa na 3 mecze, wezmie co ma wziac i zniknie. Idealna taktyka PZPN, z Japonii przeciez za daleko do Wrocławia
Odpowiedz cytując