Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3195
Stary 19.11.2010, 21:52
Albo tak jak w derbach z 2008 gdzie dwukrotnie tak obsłużył Brożka, że rece, nogi i nawet pośladki same składały się do oklasków.

Żeby zacytować "zczuba":

Cytat:
77. min Owacja na stojąco dla schodzącego Wojciecha Łobodzińskiego. Odważniejsi twierdzą, że to był jego najlepszy mecz w Wiśle do tej pory
Cytat:
84. min Dla schodzącego z boiska Brożka również owacja na stojąco, większa niż dla Łobodzińskiego. Korespondent się dziwi, bo w jego pokrętnej logice nie było by goli Brożka bez Łobodzińskiego, a podania były tak kapitalne, że nie trzeba było do nich Brożka, żeby je wykorzystać. Przy pierwszym mogło go zastąpić na przykład krzesło.
Szkoda, że:
a) wychodzi mu TAK rzadko
b) zarabia tak DUŻO, że punkt a) bardzo boli. Jakby zarabiał 1/3 tego to byłby dobry zmiennik.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując