Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6504
Stary 19.11.2010, 21:44
lol glupszego porownania nie widzialem, pilka sie wyrownala, ale nie na tyle, zeby brac za normalne wyniki Lecha z MC czy Wisly z Karabachem. Szkoda, ze bukmacherzy tego nie widza i daja stawki na faworytow po 1,2 wzglednie 1,3
Odpowiedz cytując