Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6496
Stary 19.11.2010, 21:39
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę, co za liga....

Górnik który dopiero co dostał w....... we Wrocławiu 4:0 (a powinien z 7:0) ogrywa bez mydła wicelidera i wskakuje na 3 pozycje w lidze, a skazywana na pożarcie Arka walczy jak równy z Legią na Łazienkowskiej (przecież tam powinno być 1:0 dla Arki, a nie dla Legii)

Mam nadzieje, że przynajmniej jutro na R22 bedzie normalnie (czyli zmielimy Zagłębie)
JUTRO ?

jak w niedziele wygramy to wskakujemy juz na 2 miejsce jesli dobrze widze ;> ?
Odpowiedz cytując