Oldpara napisał(a):

Nie mogę, co za liga....
Górnik który dopiero co dostał w....... we Wrocławiu 4:0 (a powinien z 7:0) ogrywa bez mydła wicelidera i wskakuje na 3 pozycje w lidze, a skazywana na pożarcie Arka walczy jak równy z Legią na Łazienkowskiej (przecież tam powinno być 1:0 dla Arki, a nie dla Legii)
Mam nadzieje, że przynajmniej jutro na R22 bedzie normalnie (czyli zmielimy Zagłębie)
|
JUTRO



?
jak w niedziele wygramy to wskakujemy juz na 2 miejsce jesli dobrze widze ;> ?