Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6494
Stary 19.11.2010, 21:38
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę, co za liga....

Górnik który dopiero co dostał w....... we Wrocławiu 4:0 (a powinien z 7:0) ogrywa bez mydła wicelidera i wskakuje na 3 pozycje w lidze, a skazywana na pożarcie Arka walczy jak równy z Legią na Łazienkowskiej (przecież tam powinno być 1:0 dla Arki, a nie dla Legii)

Mam nadzieje, że przynajmniej jutro na R22 bedzie normalnie (czyli zmielimy Zagłębie)
w niedziele gramy, nie jutro
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując