rafil napisał(a):

|
Szukam jakiegoś dobrego telefonu, najlepiej niedotykowy, jedyne czego chcę to przyzwoity aparat i WiFi. Możecie coś polecić? Na pewno nie chcę nic od LG, Samsung też raczej nie, ale w ostateczności może być.
|
W jakiej cenie? Chcesz zeby mial system?