Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6488
Stary 19.11.2010, 21:32
Legią bym się nie przejmował - to co oni prezentują to poziom Arki, czyli środek tabeli. Mają szczęście zawsze, bo zespoły które grały z Legią nie grały do końca, gdyby grały Legia byłaby tam gdzie Lech.
Grają chaotyczną piłkę, w ogole bez żadnego stylu, są trochę groźni przy stałych fragmentach jedynie. Mają fajny stadion i doping ale to chyba wszystko. Drużyna i trener nadają się do wymiany. W składzie zostawiłbym tylko Astiza, Manu i Vrdoljaka. Skorża jest żadnym trenerem.
Odpowiedz cytując