Szukam jakiegoś dobrego telefonu, najlepiej niedotykowy, jedyne czego chcę to przyzwoity aparat i WiFi. Możecie coś polecić? Na pewno nie chcę nic od LG, Samsung też raczej nie, ale w ostateczności może być.
W rozsądnej cenie

myślę że do 250-300 zł. Systemu nie potrzebuję.