Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6477
Stary 19.11.2010, 21:22
jedno słowo... okej kilka... Komisja ( L ) igii, Dżapański sędzia ( + kilka polskich ) Canal+ to przepis na sukcesy Legii która nie ma pojęcia o graniu w piłkę, a ich drużyna składa się z przypadkowych graczy... sędzia paranoja niech wraca do swojej Japonii i niech tam drukuje mecze w krzaczkach
Odpowiedz cytując