|
Jak się marnuje takie sytuacje, jak Budziński to nie można liczyć na punkty na Łazienkowskiej.
A Budzińskiego po czymś takim należało natychmiast ściągnąć z boiska i karnie zesłać do rezerw - w trybie natychmiastowym. Tzn. dać mu na bilet do Gdyni i kazać wp.lać w podskokach ze stadionu. Ten chłopak się pomylił - niech zamiata ulice, ładuje węgiel, układa kafle - cokolwiek. Na piłkarza się nie nadaje.
Legia gra tradycyjną skorżowską kichę, ale szczęście jest po jej stronie. Karny kuriozalny, do tego koślawy strzał Vrdjolaka. W drugiej połowie rozjadą Arkę, bo gdynianie są jeszcze cieńsi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|