Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6462
Stary 19.11.2010, 21:05
tak szybko wylaczylem C+ po pierwszej powtorce, ze nie zdazylem nawet zwrocic uwagi, czy Radovic w ogole stał w polu karnym? Bo bramka sie do tego chyba nie zalicza, wiec skoro ten niby faul byl w bramce .. to jak to traktowac ?
Odpowiedz cytując