|
Po tym jak sedziowie przekrecili Craxe i podarowali Legii zwyciestwo, pomyslalem ze wiekszego walka w tym sezonie juz nie bedzie. Tam przynajmniej arbiter probowal zaslaniac sie "przepisami", a tutaj niestety zadrukowal jak za najlepszych czasow fryzjera, kiedy bezczelnosc gwizdzacych nie znala granic.
|