Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6459
Stary 19.11.2010, 21:03
Po tym jak sedziowie przekrecili Craxe i podarowali Legii zwyciestwo, pomyslalem ze wiekszego walka w tym sezonie juz nie bedzie. Tam przynajmniej arbiter probowal zaslaniac sie "przepisami", a tutaj niestety zadrukowal jak za najlepszych czasow fryzjera, kiedy bezczelnosc gwizdzacych nie znala granic.
Odpowiedz cytując