Fuks napisał(a):

|
Widze ze nie jestem jedynym ktory przestal ogladac mecz po tym karnym. Dawno takiej parodii nie widzialem, radovic przeciągnał goscia po murawie przez całą piątke, po czym przewrocil sie w bramce, i karny ... wow.
|
A żeby było ciekawie, całość wydarzyła się już po złapaniu piłki przez bramkarza

Dzięki karnemu Legia oddała pierwszy celny strzał na bramkę

Uhhh..w jakim oni gazie są, moze w 2 polowe wyjdą z własnej połowy wiecej niz 2 razy
