Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6457
Stary 19.11.2010, 21:00
Fuks napisał(a):Wyświetl post
Widze ze nie jestem jedynym ktory przestal ogladac mecz po tym karnym. Dawno takiej parodii nie widzialem, radovic przeciągnał goscia po murawie przez całą piątke, po czym przewrocil sie w bramce, i karny ... wow.
A żeby było ciekawie, całość wydarzyła się już po złapaniu piłki przez bramkarza Dzięki karnemu Legia oddała pierwszy celny strzał na bramkę Uhhh..w jakim oni gazie są, moze w 2 polowe wyjdą z własnej połowy wiecej niz 2 razy
Odpowiedz cytując