Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
6453
19.11.2010, 20:55
Oglądam mecze od jakis 17 lat, ale takiego karniaka widzę po raz pierwszy. Chciałem podziękować sędziemu, bo to na prawde wyjątkowa chwila
I teraz Legia przegra tylko 1:2 a nie 0:2
Filippo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Filippo
Znajdź inne posty napisane przez Filippo