Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6453
Stary 19.11.2010, 20:55
Oglądam mecze od jakis 17 lat, ale takiego karniaka widzę po raz pierwszy. Chciałem podziękować sędziemu, bo to na prawde wyjątkowa chwila I teraz Legia przegra tylko 1:2 a nie 0:2
Odpowiedz cytując