|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline
|
#6426

19.11.2010, 20:09
|
Emenems81 napisał(a): 
Dzisiaj ponoc jakas kozak oprawa na Legii, trzeba obserwowac uwaznie )
|
Emenems81 napisał(a): 
|
jedno trzeba Im przyznac(Legii) oprawy to robia mega kozak !
|
A Ty czemu nie na meczu?
|
|