|
Witam!
Mam taki mały problem, mój pulpit komputera jest strasznie smutny. Wiecie może czy są i skąd można ściągnąć jakieś fajne tapety Wisły Kraków tylko aktualne a nie z Markiem Zieńczukiem ani Baszczyńskim.
Na stronie Wisły są tylko takie nie aktualne! Dajcie znać
|