Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 19.11.2010, 18:29
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
jak patrzę na tabelę to mogę śmiało powiedzieć że gramy z nożem na karku. Jeśli nie wygramy tego meczu sytuacja może się mocno skomplikować a tak mamy szanse na bardzo dobre zakończenie tej rundy. PS. Ostatnio przed meczem z Legią śniło mi się że wygramy 4-0 i serio tak było. Po meczu sam nie mogłem uwierzyć. Wczoraj miałem sen że teraz wygramy 5-0.
Do tej pory Wisła straciła 15 bramek, a Zagłębie 14. Nie spodziewałbym się wielkiej strzelaniny. Ale wolałbym, żeby Twój sen się spełnił
Odpowiedz cytując