|
ITI nic na Ł3 nie posiada. Jedynie dzierżawi stadion i inne włości do końca roku 2028 płacąc przy tym stałą opłatę 3,7 mln zł rocznie.
Właśnie jestem ciekawy jak wyglądają koszty dzierżawy stadionów Amiki, Wisły, Cracovii i innych. Zna ktoś faktyczne wartości?
Mam nadzieję, że ktoś odpisze. Lecę na mecz bo szykują się przedwyborcze korki.
|