Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
Od: 01.2009
Offline
#
4758
19.11.2010, 18:13
Na pewno jest trudniejsza od 10 troszkę też mam problem z tym że muszę gonić rywala
) ale to są jakieś uroki tej gry . Fajnie zrobili z tym negocjowaniem kontraktów chociaż wkurza mnie czasami że czasami nie chcą ustąpić ;((
skorsinio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skorsinio
Znajdź inne posty napisane przez skorsinio