Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4758
Stary 19.11.2010, 18:13
Na pewno jest trudniejsza od 10 troszkę też mam problem z tym że muszę gonić rywala ) ale to są jakieś uroki tej gry . Fajnie zrobili z tym negocjowaniem kontraktów chociaż wkurza mnie czasami że czasami nie chcą ustąpić ;((
Odpowiedz cytując