Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4757
Stary 19.11.2010, 18:03
JOSE FM 11.. Masz już 2 łatki więc nie jest źle.. z czasem dojdzie kolejna i kolejna i bedzie juz na prawde super

P.S ja jeszcze z większymi problemami sie nie spotkalem poza tym że regułą jest że przeważam i trace duzo bramek no i prawie w każdym meczu dostaje bramke w pierwszej akcji rywala a potem gonie jak szalony
Powód: P.S
Ostatnio edytowane przez *Michael* : 19.11.2010 o godz. 18:04.
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując