JOSE FM 11.. Masz już 2 łatki więc nie jest źle.. z czasem dojdzie kolejna i kolejna i bedzie juz na prawde super
P.S ja jeszcze z większymi problemami sie nie spotkalem poza tym że regułą jest że przeważam i trace duzo bramek no i prawie w każdym meczu dostaje bramke w pierwszej akcji rywala a potem gonie jak szalony