Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1704
Stary 19.11.2010, 18:00
To stoisko gastronomiczne na stadionie w POZnaniu* rewelacja . Europa (na którą tak lubią sie powoływać poznaniaczki) pełną gębą ! I to z gębą pełną tych bułek wraz z tym czyms z tego wiaderka) ! A i otoczenie piękne. Tyle było w mediach zachwytów nad tym obiektem, jak widać niezasłużonych.
Odpowiedz cytując