To stoisko gastronomiczne na stadionie w POZnaniu* rewelacja

. Europa (na którą tak lubią sie powoływać poznaniaczki) pełną gębą ! I to z gębą pełną tych bułek wraz z tym czyms z tego wiaderka) ! A i otoczenie piękne. Tyle było w mediach zachwytów nad tym obiektem, jak widać niezasłużonych.