Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
Od: 01.2009
Offline
#
4751
19.11.2010, 17:36
Na początku drugiego sezonu tak się wydarzyło i jestem zadowolony że tak się stało jest kasiorka na grajków
skorsinio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skorsinio
Znajdź inne posty napisane przez skorsinio