Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36438
Stary 19.11.2010, 16:44
Po tym co Nawogu pokazuje w Flocie widać, że to może być w przyszłości naprawdę świetny zawodnik. Pozatym nie miałby problemów z aklimatyzacją, gdyż trochę już w Polsce mieszka. Moim zdaniem to powinien być cel nr. 1 na rundę wiosenną. Bramkostrzelny, młody i przebojowy napastnik w Polsce to naprawdę rzadkość. Jak my go nie kupimy to zaraz kupi go Lech.
Odpowiedz cytując