|
Ja bym bez mrugnięcia okiem Żirsaka i Łoba puścił gdyby ktoś chętny był. Nie ma się co szczypać tak jak oni się nie szczypią z graniem lipy i pobieraniem pensji.
Wisła im nic nie jest winna, nie wspominając że dzięk niej są ustawieni do końca życia.
. .
|