Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36436
Stary 19.11.2010, 16:11
Ja bym bez mrugnięcia okiem Żirsaka i Łoba puścił gdyby ktoś chętny był. Nie ma się co szczypać tak jak oni się nie szczypią z graniem lipy i pobieraniem pensji.
Wisła im nic nie jest winna, nie wspominając że dzięk niej są ustawieni do końca życia.
..
Odpowiedz cytując