Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36434
Stary 19.11.2010, 15:55
Śląsk to prawdziwi przyjaciele najpierw wzieli największego paralityka w drużynie (piłkarsko, nie zdrowotnie) czyli Ćwielonga. W dodatku za przyzwoitą kasę, zważywszy, że ten nie był wart złotówki. Teraz chcą wziąść Jirsaka po atrakcyjnej cenie, bo nikt tyle nie da za niego nawet z zzagranicy. 400 tys. euro to przyzwoita suma mimo że zapłacilismy za niego więcej, ale to już frajerstwo Bednarza. Jakby jeszcze poszedł w rozliczeniu za Sobote, albo za Mile to wogóle dobry deal by był. Za dużo szans juz dostawał. Potrafił Jirsak przegrywać z Ba, mimo, że ten był nie przygotowany do sezonu. Jeden dobry mecz gra na 8 spotkań. Także to za mało, a piłkarza o jego umiejętnościach znajdziemy bez problemu.

Słówko jeszcze o Boninie, gość jest tak drewniany, że przy nim Łobo to piłkarz kompletny. Wogóle Górnik to ma skład typowych rębaczy.
Ostatnio edytowane przez Baala : 19.11.2010 o godz. 16:00.
Odpowiedz cytując