Ogryzek napisał(a):

A kogo Legia kupiła z naszej ligi przed sezonemi? Polonia owszem, stawia na piłkarzy sprawdzonych z naszej ligi, a Legia może ma takie plany, ale na razie kupili gwiazdy w rodzaju Cabrala którzy nawet z ławki nie wchodzą
|
miałem na myśli zawodników jakie planują ściągnac w najbliższym okienku transferowym oba kluby z Warszawy.Legia-Arboleda,Mierzejewski,Robak.Polonia-Sernas,Wołąkiewicz,Mielcarz