|
Właśnie B.Cupiał zgodził się sprzedać Wisełkę za 86 mil funtów !!!
I nowy właściciel Gerard Cornet przelał na konto Wisły 250 mil funciaków .
Czuję się teraz jak Dzieciak w sklepie ze słodyczami który może wszystko kupić no prawie wszystko. Bo nie wszyscy chcą przyjść do Wisełki ;((
|