Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4748
Stary 19.11.2010, 15:28
Właśnie B.Cupiał zgodził się sprzedać Wisełkę za 86 mil funtów !!!

I nowy właściciel Gerard Cornet przelał na konto Wisły 250 mil funciaków .

Czuję się teraz jak Dzieciak w sklepie ze słodyczami który może wszystko kupić no prawie wszystko. Bo nie wszyscy chcą przyjść do Wisełki ;((
Odpowiedz cytując