Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36432
Stary 19.11.2010, 15:22
4 rok mija jak Jirsak jest w Wiśle, gdyby nie kosztował tych 700 tyś € to pewnie po pół roku podziliłby los Issy Ba,Hristova,Chiacu.....i nikt by już o nim nie pamiętał.
Jak na taki długo okres czasu to dobrych spotkań rozegrał 2 może 3 to jednak troche mało.Mocno wierze że ostatni mecz z Legią będzie przełomowy dla Tomasa i ustabilizuje forme.
Co do wymiany za Sobote to chyba Agrest za długo siedzi w naszej piłce żeby decydowac sie na taki deal.
Sobote to Wisła powinna go ściągnąc jak grał w Kluczborku a teraz to On pewnie spooooro kosztuje.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.11.2010 o godz. 15:29.
Odpowiedz cytując