Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4746
Stary 19.11.2010, 15:16
ja odpadłem w 1/16 PUEFA z Sampdorią,teraz gra w finale z Valencią..co mnie jednak cieszy to odrobiona 10pkt strata do legi na półmetku teraz mam pkt przewagi i 4mecze do konca w tym derby i Lecha..u mnie na miejscach barażowych Arka i Pasy które już spadły mimo tego,że do konca jeszcze 4 rundy
Odpowiedz cytując