|
Wołąkiewicz prawdopodobnie podpisze dziś kontrakt, rzecz rozbija się nie o wysokość zarobków tylko o długość kontraktu, kwotę odstępnego i kwotę prowizji za podpis. Zaś artykuł z PS-a ma tyle wspólnego z prawdą co twierdzenie Jóźwiaka że byli o krok od Wiltorda. Z tego co wiem zainteresowanie Hubertem wyrażały Lech/Amica, Wisła i Legia
Ostatnio edytowane przez Buziek_LG : 19.11.2010 o godz. 15:22.
|