Proud napisał(a):

|
Dla mnie właśnie zawodnik o charakterystyce Tomasza jest idealnym łącznikiem pomiędzy defensywnym Sobolewskim i typowo ofensywnym Gargułą.
|
Dokładnie tak jest. Idealny łącznik pomiędzy Sobolem który gra bliżej obrony a Gargułą operującym bliżej napastników. Pisałem już o tym wiele razy że Irsak to nie jest defensywny ani ofensywny pomocnik.Jest to środkowy pomocnik do gry kombinacyjnej w takim systemie:
Albo się sprawdzi teraz w tym idealnym dla siebie systemie albo do widzenia. Prosta sprawa.