Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36429
Stary 19.11.2010, 14:55
Proud napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie właśnie zawodnik o charakterystyce Tomasza jest idealnym łącznikiem pomiędzy defensywnym Sobolewskim i typowo ofensywnym Gargułą.
Dokładnie tak jest. Idealny łącznik pomiędzy Sobolem który gra bliżej obrony a Gargułą operującym bliżej napastników. Pisałem już o tym wiele razy że Irsak to nie jest defensywny ani ofensywny pomocnik.Jest to środkowy pomocnik do gry kombinacyjnej w takim systemie:


Albo się sprawdzi teraz w tym idealnym dla siebie systemie albo do widzenia. Prosta sprawa.
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 19.11.2010 o godz. 14:59.
Odpowiedz cytując