Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8133
Stary 19.11.2010, 14:44
Ogolnie: Koszt/efekt na wlasnym podwórku niestety powalilby nas na lopatki zainteresowanie Wisly= w wiekszosci przypadkow 1 ml. EUR.

Wskazani do pozyskania: Nwaogu(choc nie jestem pewien czy to nie sezon konia - gosc byl juz w Zniczu, w legii go nie chcieli, w Polinii tez chyba nie blszyszczal), Pawlowski (duzy znak zapytania to jego kontuzje) Sobota(tez nie wiem czy to nie produkt reklamy za szybko aby oceniac dokladnie)
Nierealne: GLIK(dopiero co sie stad wyniosl), Kokoszka(za to jak odszedl), Majewski(patzr Glik)Ilijan Micanski, Grosicki(jak pojdzie to za granice)
Reszta: nie podniosla by poziomu drużyny owszem an polksa lige jako tako ale to za malo. Nam potrzeba pilkarzy co najmniej wyrozniajacych sie w lidze.

Ale z Rasiakiem to pojechales
Odpowiedz cytując