|
Pytanie - co dalej ze Śląskiem czy nadal aktualne są plany mocarstwowe i czekają tylko na otwarcie nowego stadionu czy zostaną jedynie piękne obietnice.
Jeśli prawdziwa jest druga opcja sprzedaż/wymiana z Sobotą w tle jest możliwa jeśli pierwsza raczej należy zapomnieć.
|