radek2323 napisał(a):

|
Wczoraj po północy duuuuuza przewage mial Rios dzis juz Wilk na prowadzeniu kreca jak nic
|
Raczej naprawiają wałki

Wczoraj Wilk był na prowadzeniu do czasu tych "tysięcy" głosów na Riosa

Widocznie odjęli te głosy oddane nieprawidłowo.