FraMat napisał(a):

Co musiałby zrobić Jirsak, żeby mnie przekonać do dania mu jeszcze jednej szansy?
Teraz pytanie: czy któraś z osób "dajmy mu jescze jedną szansę" wyobraża sobie z ręka na sercu takiego Jirsaka?
|
Tak na prawde to On nie dostanie szansy od Ciebie czy od Nas ale ewentualnie od trenera i to Jego musi glownie przekonac czy wart jest zostania w zespole czy nie.
Co do samego Jirsaka to chetnie bym go zobaczyl w trzech ostatnich meczach i wtedy by bylo wiadomo czy ta Jego w miare dobra gra z Legia to byl przypadek czy tak jak Pawelek bedzie umial przy Maaskancie pokazac wiecej niz to mialo miejsce do tej pory.
Sobota bardzo ciekawy grajek ale tu bym tez sie wstrzymal przynajmniej do czerwca z Jego realna ocena, bo juz mielismy tu takiego Matusiaka co mial dobra runde moze poltra i potem zgasl.