Edłardo Da Sylwia napisał(a):

Waldek ma podpisany 4 letni kontrakt i sumę odstępnego 1 mln. € ... więc zapomnicie
|
[QUOTE=Edłardo Da Sylwia;1013585]Heh... ale mówimy tu o pozyskaniu średniaka ligowego ... w zamian za obiecującego piłkarza, który dzięki swojej postawie na boisku jest uważany za jedno z objawień sezonu. Sorry ale coś mi tu nie gra. To tak jak poprosić kogoś o strzał w kolano i jeszcze mu podziękować...[/
No tak ale nie przesadzaj juz z tym strzalem w kolano Sobota zagral raptem kilka dobrych meczy i nawet nie jest jeszcze sredniakiem ligowym tylko jak napisales obiecujacym pilkarzem a Jirsak wcale stary nie jest i tez jeszcze troche przed nim takze nigdy nic nie wiadomo ......