Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36418
Stary 19.11.2010, 12:29
Edłardo Da Sylwia napisał(a):Wyświetl post
Waldek ma podpisany 4 letni kontrakt i sumę odstępnego 1 mln. € ... więc zapomnicie
[QUOTE=Edłardo Da Sylwia;1013585]Heh... ale mówimy tu o pozyskaniu średniaka ligowego ... w zamian za obiecującego piłkarza, który dzięki swojej postawie na boisku jest uważany za jedno z objawień sezonu. Sorry ale coś mi tu nie gra. To tak jak poprosić kogoś o strzał w kolano i jeszcze mu podziękować...[/


No tak ale nie przesadzaj juz z tym strzalem w kolano Sobota zagral raptem kilka dobrych meczy i nawet nie jest jeszcze sredniakiem ligowym tylko jak napisales obiecujacym pilkarzem a Jirsak wcale stary nie jest i tez jeszcze troche przed nim takze nigdy nic nie wiadomo ......
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując