Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36416
Stary 19.11.2010, 12:27
a dajcie spokój Jirsakowi.. to dobry piłkarz ale jak ktoś napisał wcześniej żaden trener (vide Skorża) nie zdecydował się na niego odważnie postawić.. teraz Maaskant zagrał 2 ofensywnymi pomocnikami i Sobol za nimi i widać było że dobrze to wyglądało i po kilku meczach na prawde powinno być dobrze.. Jirsak zagrał kilka dobrych meczy po czym siedział na ławie.. to było rozumowanie złotoustego Macieja..
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując