radek2323 napisał(a):

|
to ze ma kontrakt na 4 lata i sume odstępnego 1mln to nic nie znaczy mysle ze jestesmy w stanie wyciagnac Sobote posylajac do Slaska Tomasa
|
Heh... ale mówimy tu o pozyskaniu średniaka ligowego ... w zamian za obiecującego piłkarza, który dzięki swojej postawie na boisku jest uważany za jedno z objawień sezonu. Sorry ale coś mi tu nie gra. To tak jak poprosić kogoś o strzał w kolano i jeszcze mu podziękować...