Edłardo Da Sylwia napisał(a):

Waldek ma podpisany 4 letni kontrakt i sumę odstępnego 1 mln. € ... więc zapomnicie
|
to ze ma kontrakt na 4 lata i sume odstępnego 1mln to nic nie znaczy mysle ze jestesmy w stanie wyciagnac Sobote posylajac do Slaska Tomasa