Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36406
Stary 19.11.2010, 12:00
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Zróbmy taki deal - sprzedajemy Śląskowi Łobodzińskiego i wypożyczamy na pół roku Jirsaka(jak tam nie pokaże swoich umiejętności to możemy go pożegnać), a w zamian do nas dołącza Sobota. I wszyscy są happy
hehe ... nie dzięki Łobo możecie sobie zostawić
a Waldek nigdzie się nie rusza ... obecnie to nasz obok Sebka Mili najlepszy pomocnik.
Patrząc po transferze Pepe ... miał bym wątpliwości, czy kolejny mało grający piłkarz Wisełki jest nam potrzebny
Ostatnio edytowane przez Edłardo Da Sylwia : 19.11.2010 o godz. 12:04.
Odpowiedz cytując