Syn Kangura z 1984 napisał(a):

Zróbmy taki deal - sprzedajemy Śląskowi Łobodzińskiego i wypożyczamy na pół roku Jirsaka(jak tam nie pokaże swoich umiejętności to możemy go pożegnać), a w zamian do nas dołącza Sobota. I wszyscy są happy
|
hehe ... nie dzięki

Łobo możecie sobie zostawić

a Waldek nigdzie się nie rusza ... obecnie to nasz obok Sebka Mili najlepszy pomocnik.
Patrząc po transferze Pepe ... miał bym wątpliwości, czy kolejny mało grający piłkarz Wisełki jest nam potrzebny