Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1565
Stary 19.11.2010, 11:59
Cytat:
W sumie może masz rację. Odniosłem się tylko do potencjału sportowego. Aczkolwiek z kasą tak łatwo nie będzie im przeskoczyć Polonii.
Różnica jest taka, że o Lechii przeważnie mówi się w kontekście drużyny budowanej spokojnie, konsekwentnie i rozważnie. Moim zdaniem te hasła są nieco na kredyt, ale trzeba przyznać, że spokojem, konsekwencją i rozwagą biją na głowę (i to tak po kilka razy) każdy z 3 największych, czy też (skoro już wymieniamy Dysco w tej rozmowie), każdy z 4 najbogatszych zespołów. A taki sposób budowania zespołu przekłada się na potencjał sportowy.

Do tego lepsza infrastruktura, więcej kibiców itd. itp. - to się przełoży na więcej kasy. Mniej niż wykłada JW, ale biorąc pod uwagę to jak Lechia kasę wydaje, a jak Dysco, to owszem, przy mniejszych kosztach są spokojnie w stanie przebić was potencjałem sportowym nawet jeżeli brać pod uwagę wyłącznie aspekt finansowy.
Legionista
Odpowiedz cytując